NGS 5/2022
search
  • NGS 5/2022

NGS 5/2022

20,00 zł
Brutto

Wydanie magazynu Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 5/2022. Do wyboru wersja papierowa lub elektroniczna. Po opłaceniu numer w wersji papierowej wysyłamy przesyłką pocztową, a w wersji elektronicznej, jako plik .pdf wysyłamy na wskazany podczas zamówienia adres e-mailowy. Można też zamówić obie wersje naraz.

Rodzaj wydania: Wersja papierowa
Ilość
Dostępne

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Czy nakładki ortodontyczne to leczenie, które powinno być dostępne w każdym gabinecie stomatologicznym, jakie są sposoby leczenia nadwrażliwości, jak na zdjęciu rozpoznać zębiaka, który jest najczęstszym guzem zębopochodnym, stosowanie laków szczelinowych – to najciekawsze, naszym zdaniem artykuły, wydrukowane w najnowszym już 5 w tym roku numerze Nowego Gabinetu Stomatologicznego.

Oczywiście lista tematów jest znacznie dłuższa. Uzupełnia ją „Przegląd nauki okiem Łukasika”, kolejny artykuł dotyczący architektury gabinetu stomatologicznego, czy też kilka tekstów prawniczych. W śród nich uwagę pragniemy zwrócić na kwestie wizyt kontrolnych. Czy jeśli pacjent bagatelizuje je, a potem wystąpią komplikacje, to wina jest po stronie lekarza, czy pacjenta? Kontynuujemy też cykl dotyczący postępowanie przed sadem lekarskim. W tym numerze już trzeci artykuł z tego cyklu.

Ponadto w tym numerze znajdą Państwo opis przypadku użycia kondenserów w leczeniu implantologicznym, szczegółową instrukcję jak dbać o autoklaw, aby służył jak najdłużej oraz kolejne artykuły z zakresu marketingu i zarządzania., czyli jak zorganizować pracę gabinetu, by móc skupić się na leczeniu, a nie na papierkowej robocie i pracy administracyjnej?

Zapraszamy do lektury.

SPIS TREŚCI

SPSMedia
100 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.