Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 4/2022
search
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 4/2022

NGS 4/2022

20,00 zł
Brutto

Wydanie magazynu Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 4/2022. Do wyboru wersja papierowa lub elektroniczna. Po opłaceniu numer w wersji papierowej wysyłamy przesyłką pocztową, a w wersji elektronicznej, jako plik .pdf wysyłamy na wskazany podczas zamówienia adres e-mailowy. Można też zamówić obie wersje naraz.

Rodzaj wydania: Wersja papierowa
Ilość
Dostępne

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Najniższe wynagrodzenie medyków – mocno w górę, czym się różni błąd diagnostyczny od terapeutycznego, jakie pułapki czekają na lekarza dentystę

podczas diagnozowania zmian kostnych w obrazowaniu 2D, na czym polega implantologicznoprotetyczna koncepcja dwuczęściowego systemu implantów – to tylko niektóre tematy poruszone w czerwcowym wydaniu Nowego Gabinetu Stomatologicznego.

W maju 2022 r. Sejm przyjął ustawę zmieniającą zasady wynagradzania osób pracujących w podmiotach leczniczych. To kolejna zmiana na przestrzeni ostatniego roku. Ale nie wszyscy dostaną podwyżki. Kogo dotyczy nowe prawo wyjaśnia prawnik Tomasz Popielski? A zmiany będą obowiązywać już od 1 lipca 2022 r.

Zdjęcia pantomograficzne są podstawowym elementem wstępnej diagnostyki radiologicznej, jednak na nich czytelnie przedstawiona jest tylko jedna warstwa, natomiast struktury anatomiczne. czy zmiany patologiczne zlokalizowane poza tą warstwą mogą pozostać niewidoczne, rozmazane lub nakładać się na inne struktury anatomiczne. Jak je rozpoznać pokazuje lek. dent. Anna Gurniak?

Po kilku miesiącach przerwy wrócił na nasze łamy wyczekiwany przegląd nauki okiem Łukasika. Lek. dent. Tomasz Łukasik przeanalizował dwa artykuły. W pierwszym pokazał poszczególne etapy leczenia próchnicy jako przewlekłej choroby jamy ustnej, a w drugim skupił się na czynnikach lokalnych i systemowych, wpływających na powodzenie leczenia implantologicznego na wszystkich jego etapach.

W cyklu Szkoła Okluzji lek. dent. Krzysztof Adamowicz pokazał genezę powstawania zgryzu otwartego po błędnym leczeniu aparatem NTI, a dr. Zbigniew Raszewski przedstawił wszystkie możliwości zastosowania hydroksyapatytu w stomatologii

W dalszej części magazynu Michał Katarzyński przedstawił 5 skutecznych sposobów jak zwiększyć rentowność praktyki stomatologicznej, a Arek Buziewicz opisał od czego zacząć tworzenie własnego gabinetu stomatologicznego.

Zapraszamy do lektury.

SPIS TREŚCI

SPSMedia
100 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.