Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 3/2023
search
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 3/2023

NGS 3/2022

20,00 zł
Brutto

Wydanie magazynu Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 3/2023. Do wyboru wersja papierowa lub elektroniczna. Po opłaceniu numer w wersji papierowej wysyłamy przesyłką pocztową, a w wersji elektronicznej, jako plik .pdf wysyłamy na wskazany podczas zamówienia adres e-mailowy. Można też zamówić obie wersje naraz.

Rodzaj wydania: Wersja papierowa
Ilość
Dostępne

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Pułapka diagnostyczna: dysplazja kostniwno-kostna, ekstrakcja i implantacja, rola higieny w zapobieganiu chorobom zakaźnym, monitorowanie zmian w układzie kostnym narządu żucia, czy w jaki sposób wybrać unit stomatologiczny – to tematy poruszane w kwietniowym wydaniu Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Magazyn ten będzie dostępny w wersji drukowanej na targach Krakdent 2022. Zapraszamy na nasze stoisko.

Oprócz tematów stomatologicznych poruszyliśmy w nim, jak zwykle, tematy prawne. Przede wszystkim opisaliśmy proces zatrudniania personelu medycznego z Ukrainy w świetle spec ustawy. Ponadto opisaliśmy postępowanie przed sądem lekarskim cz. II, a także opisaliśmy kolejny przypadek lekarza, któremu pacjent zarzucił nienależytą staranność w leczeniu. Co na to orzecznik? Ciekawy jest też temat konieczności przedstawiania się z imienia i nazwiska personelu medycznego wobec pacjentów. Kto musi to zrobić, a kto nie i w jakich sytuacjach.

Oczywiście w tym wydaniu nie zabrakło stałych rubryk, czyli Pytań do prawnika, i kolejnego opisu architektonicznego adaptacji budynku na potrzeby przychodni stomatologicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym spisem treści – tutaj
Zachęcamy również do wykupienia prenumeraty –
tutaj

SPSMedia
100 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.