NGS 6/2022
search
  • NGS 6/2022

NGS 6/2022

20,00 zł
Brutto

Wydanie magazynu Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 6/2022. Do wyboru wersja papierowa lub elektroniczna. Po opłaceniu numer w wersji papierowej wysyłamy przesyłką pocztową, a w wersji elektronicznej, jako plik .pdf wysyłamy na wskazany podczas zamówienia adres e-mailowy. Można też zamówić obie wersje naraz.

Rodzaj wydania: Wersja papierowa
Ilość
Dostępne

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Sanapid znów zaskakuje lekarzy dentystów kontrolami. Tym razem sprawdza, czy lekarz jest przygotowany do robienia zdjęć RTG. W najnowszym wydaniu Nowego Gabinetu Stomatologicznego opisujemy, jakie wymagania stawia przed lekarzem prawo w zakresie wykonywania zdjęć RTG. Zostając w temacie obrazowania proponujemy bardzo ciekawy artykuł autorstwa duetu Anna Gurniak i Emilia Klein-Dębek na temat zastosowania CBCT w ocenie jakości tkanek wyrostka zębodołowego i przyzębia, poparty kilkoma opisami przypadków. Michał Paulo wraz z prof. Joanna Wysokińską-Miszczuk opisali metodę MP-scan jako prosty i skuteczny sposób na rejestracje zmian w zgryzie. Tomasz Łukasik przygotował kolejny przegląd zagranicznej prasy stomatologicznej, tym razem skupiając się na „suchym” zębodole.

W ramach tekstów prawnych proponujemy do przeczytania dwa artykuły. Pierwszy o leczeniu stwarzającym podwyższone ryzyko dla pacjenta, a w drugim szczegółowo informujemy, których pracowników ochrony zdrowia dotyczą podwyżki płac.

Wśród tematów sprzętowo merytorycznych proponujemy obszerny artykuł na temat unitu stomatologicznego. Szczegółowo opisaliśmy wszystkie elementy unitu, na co zwrócić uwagę przy zakupie, co się psuje najczęściej, jakie są wady i zalety poszczególnych konstrukcji. Jest to swoiste kompendium wiedzy na temat zakupu unitu.

W kolejnych artykułach Michał Katarzyński podzielił się podstawowymi zasadami zarządzania praktyką stomatologiczną, a Arek Buziewicz napisał jak skutecznie pozyskiwać pacjentów.

SPIS TREŚCI -> kliknij tutaj.

Nie zabrakło oczywiście kolejnego tekstu architektonicznego oraz kolejnej części poradnika, jak nagrywać video z myślą o social mediach gabinetu.

Zapraszamy do lektury

100 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.