NGS 7/2022
search
  • NGS 7/2022

NGS 7/2022

20,00 zł
Brutto

Wydanie magazynu Nowy Gabinet Stomatologiczny nr. 7/2022. Do wyboru wersja papierowa lub elektroniczna. Po opłaceniu numer w wersji papierowej wysyłamy przesyłką pocztową, a w wersji elektronicznej, jako plik .pdf wysyłamy na wskazany podczas zamówienia adres e-mailowy. Można też zamówić obie wersje naraz.

Rodzaj wydania: Wersja papierowa
Ilość
Dostępne

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Aspekty leczenia nakładkami ortodontycznymi dla dentystów – to temat przewodni najnowszego numeru Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Jednocześnie artykuł ten rozpoczyna całą serię artykułów związanych z leczeniem nakładkowym. Swoją wiedzą w następnych wydaniach naszego magazynu, będzie dzieliła się dr Agnieszka Czechumska. Dużo miejsca w tym numerze poświęciliśmy również leczeniu implantologicznemu. Zapraszamy do zapoznania się z dwoma artykułami. Pierwszy – pt. Implantacja bezpłatowa: wolna od bólu i objawów zapalnych, drugi – Leczenie implantoprotetyczne pacjentki z agenezją siekacza bocznego lewego górnego.
Oczywiście, w tym numerze, nie zabrakło miejsca na kolejny „Przegląd nauki okiem
Łukasika”, tym razem poświęcony najnowszym doniesieniem z zakresu leczenia chorób przyzębia. Uzupełnieniem części medycznej magazynu jest artykuł pt. „ Syntetyczny hydroksyapatyt jako biomimetyczna alternatywa dla fluoru w profilaktyce próchnicy zębów”.
W części prawno-sprzętowej polecamy artykuł na temat prawnych konsekwencji pozostawienia przez lekarza narzędzia w kanale oraz obszerny artykuł na temat polimeryzacji: lamp, materiałów, technik itp.
W trzeciej części magazynu znajdą Państwo dwa artykuły związane z marketingiem i zarządzaniem placówką medyczną. W artykule „Pozyskiwanie i wdrażanie lekarzy do pracy” autor podaje kilka sposobów jak „wychować” dobrego pracownika naszego gabinetu. Skąd go wziąć, jak rekrutować, jak wdrażać do pracy i jak wynagradzać, aby obie strony były zadowolone. Przedstawiamy też kolejną część artykułu na temat umiejętności robienia dobrych i chwytliwych nagrań video, które na naszym koncie w mediach społecznościowych dadzą pożądany efekt, czyli spowodują, że przybędzie pacjentów. Jak zwykle podsumowaniem numeru jest artykuł związanych z architekturą gabinetów stomatologicznych.

Zapraszamy do lektury tego wydania. Spis treści znajduje się tutaj100 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.